O nás

Pár slov abychom si byli blíže

Naše studio bylo založeno v roce 1990. Spolupracujeme s našimi klienty a snažíme se dokázat, že architektura není zbytečný luxus, ale spíše příležitost ke vzniku kvalitního díla. Jsme podporou klientovi v průběhu celého procesu - od první skici po hotovou stavbu.

Zabýváme se různými typy budov, v současnosti zejména rezidenční výstavbou, rekonstrukcí domů a bytů. Dbáme na kvalitu projektu a připravujeme kompletní podrobnou dokumentaci. Zpracováváme všechny stupně projektu - koncept, architektonická studie, územní řízení, stavební řízení, stavební povolení a konečně i prováděcí dokumentaci, stavební a autorský dozor až po koncept a zařízení interiéru, budete-li si přát.

Pomáháme klientovi s výběrem dodavatele a po celou dobu projektování spolupracujeme s odborníky na statiku, vytápění, zdravotechniku, elektro a požární bezpečnost.

V současnosti navrhujeme a projektujeme po celé České republice. Vzhledem k našim zahraničním zkušenostem se nebráníme i spolupráci v zahraničí. 

Projekty zpracováváme typicky česky nebo anglicky, ale zvládneme to i francouzsky :)

Těšíme se na spolupráci. Dejte nám vědět, nebo se stavte na skvělou kávu od Radima a probereme možnosti Vašeho projektu.

SamarchitektiSamarchitektiSamarchitekti

Kontakt

Dejte nám vědět a projdeme spolu váš projekt u dobré kávy